Nové koloběžky Crussis

Na výběr máte ze 4 řad koloběžek - Active, Road, Cross a Urban. Představíme si všechny řady, ať si můžete vybrat tu pravou pro vás.

Crussis Active

Koloběžky pro děti i dospělé mají 20" přední a 16" zadní kolo obuté plášti českého výrobce MITAS s nízkým valivým odporem. Jsou vhodné do města, na cyklostezky a do lehkého terénu. Jsou vhodné jako rodinné koloběžky.

Crussis Road

Chcete to na koloběžce pořádně rozjet? Pak je pro vás vhodná řada Road. Pro rekreační i sportovní využití na předním velkém silničním kole. Kola jsou obuta na pláště SCHWALBE DURANO. Velmi účinné brzdy TEKTRO jsou rovněž k vidění spíše u silničních kol. Jsou vhodné pro větší děti (cca od 10 let) a  i pro vysoké dospělé. 

Crussis Cross

Na pořádnou jízdu v terénu je nejvhodnější řada Cross s odpruženou vidlicí Zoom, hydraulickými brzdami Tektro. Ideální pro dlouhé sjezdy v terénu. Opět je určena větším dětem a dospělým.

Crussis Urban

Koloběžka Crussis Urban

Městská koloběžka pro celou rodinu. Perfektní ovladatelnost. Přední 26" a zadní 20" kolo je obuté plášti českého výrobce MITAS s nízkým valivým odporem.

U všech řad si můžete vybrat z několika barevných variant, Crussis zkrátka vypadají dobře a skvěle se na nich jezdí! Koupíte v e-shopech cca od 7 do 12 tisíc korun dle řady a výbavy.