Extrémní závody na koloběžkách

Řada jednotlivců i týmů zdolává na koloběžkách také stále oblíbenější extrémní závody. Zeptali jsme se sportovce Jana Kopky, zakladatele jednoho z nich, čím jsou tak přitažlivé a motivující? Odpověděl: „Po absolvování  extrémního závodu vždy prožijete osobní vítězství. Dosáhnete vlastního cíle, překonáte sami sebe. Získáte sebedůvěru, ale také pocit pokory. Uvědomíte si úctu k soupeři i přírodě. Poznáte strach i euforii, radost i bolest… Ale hlavně pořádné dobrodružství!

Na koloběžce napříč Česko-Slovenskem

Pro bikery, běžce, chodce, koloběžkáře i další, kteří se pohybují vlastní silou, byl v létě 2014 uspořádán už čtvrtý ročník extrémního závodu Craft 1000 Miles Adventure. Jeho organizátoři stanovili pouze start, cíl a trasu přírodou, kterou musí účastníci dodržet. Kdy jedou, spí či jedí, je na nich.

I když jsou možnosti naší zemičky oproti Aljašce či Austrálii poněkud omezené, přesto akce zaměřená na koloběžky přinesla všem úžasné zážitky. A aspoň na chvíli spojila ty, kteří jsou srdcem stále Čechoslováci.

Nová koloběžka z e-shopu inSPORTline do náročného terénu

Koloběhu je otevřen také extrémní závod Liberecký survival. Velkou tradici má u nás i akce 24 hodin na koloběžce, která se letos ve Stromovce konala po šestadvacáté. V obtížných podmínkách chladu a deště si na ní pro zlato dojel tým Yedoo.

Nový model koloběžky této úspěšné české značky, zaměřený prioritně na rychlost a obratné manévrování, si nyní můžete s veškerým doprovodným servisem objednat ve spolehlivém internetovém obchodu inSPORTline. A pak hurá na extrémní závody!